Mihaela Tatu revine Acasă cu forţe noi
0Charismatica realizatoare a emisiunii "De 3 x femeie", Mihaela Tatu, revine, din toamnă, ACASĂ, la cârma emisiunii care a consacrat-o. Ea va intra în casele telespectatorilor ei, în acest
Charismatica realizatoare a emisiunii "De 3 x femeie", Mihaela Tatu, revine, din toamnă, ACASĂ, la cârma emisiunii care a consacrat-o. Ea va intra în casele telespectatorilor ei, în acest sezon, în timpul săptămânii. Până atunci, ea se pregăteşte de zor pentru a-şi întâmpina telespectatorii aşa cum se cuvine. Pentru a fi în formă maximă în noul sezon "De 3 x femeie", Mihaela a reuşit să slăbească, în această vară, 7 kilograme! După două săptămâni petrecute în Grecia, vedeta ACASĂ a mai stat alte două la Constanţa şi la Techirghiol, unde a făcut exerciţii de recuperare pentru genunchi. Aici, graţie regimului alimentar, exerciţiilor fizice şi medicinei funcţionale (toate duse la capăt la un centru de recuperare), Mihaela a ieşit victorioasă din lupta cu kilogramele în plus, reuşind să slăbească 7 kilograme! Cu genunchiul refăcut, cu un tonus foarte bun, pregătită deja pentru marele START din toamnă, Mihaela Tatu promite telespectatorilor săi un sezon cu totul deosebit al emisiunii "De 3 x femeie".























































