Cluburile de fotbal, avertizate de şeful ANAF
0"Fotbalul din ţara noastră a devenit stat în stat în ceea ce priveşte plata taxelor şi impozitelor". Declaraţia îi aparţine şefului Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală, Sebastian
"Fotbalul din ţara noastră a devenit stat în stat în ceea ce priveşte plata taxelor şi impozitelor". Declaraţia îi aparţine şefului Agenţiei Naţionale de Administrare Fiscală, Sebastian Bodu, şi a fost făcută ieri la Iaşi într-o conferinţă de presă. Bodu a mai declarat că problema datoriilor cluburilor către buget este departe de a fi rezolvată. Sebastian Bodu i-a avertizat însă pe şefii de cluburi că va vinde jucători pentru plătirea datoriilor. (M.A.)






















































