Club de 1,5 milioane de euro pe litoral

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

În centrul staţiunii Olimp se deschide, în această seară, un nou club, pe care administratorii îl consideră cel mai luxos de pe întregul litoral. Mondy's Vision Club a costat 1,5 milioane

În centrul staţiunii Olimp se deschide, în această seară, un nou club, pe care administratorii îl consideră cel mai luxos de pe întregul litoral. Mondy's Vision Club a costat 1,5 milioane euro, o investiţie uriaşă pentru un local care va funcţiona doar câteva luni pe an.

Pentru programul de entertainment, investitorii au recurs la "metoda" Las Vegas, adică vor aduce cei mai la modă DJ din Europa, precum şi trupe celebre de dans. La deschidere sunt invitaţi DJ Carlos Gallardo, La Menor, Samir Performance şi Aerial Acrobatics Performance.

Preţurile sunt "de litoral": whisky - 15 lei, iar un long drink 22 lei. În privinţa serviciilor, reprezentanţii noii locaţii de noapte spun că vor să redefinească tot ceea ce înseamnă cultura de bar din România.

Potrivit reprezentanţilor clubului, luxul este dat în primul rând de calitatea materialelor care au fost folosite la decorarea interiorului, dar şi serviciile sunt pe măsură.

"Sunt lumini de ultimă generaţie, sunet de o înaltă fidelitate. Clubul are o suprafaţă totală de 1.400 mp, desfăşurată pe două etaje, cu terasă şi o capacitate totală de 1.000 de locuri", a precizat administratorul Bebi Oprea.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite