Botoşani: Zeci de botoşănence au sărit aseară pe „papucii cangur”

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Invitaţii speciali ai serii au fost celebrul instructor Kinga Sebestyen şi Dee Jay Larm, cel care a asigurat muzica

Sala de aerobic Millenium Gym a fost luată aseară cu asalt de botoşănencele care vor să fie în formă. Nici bine nu au fost lansaţi la Botoşani, că deja foarte multe tinere şi-au exprimat dorinţa de a se înscrie la orele de aerobic cu „papuci cangur”.  Botoşănencele care au participat la prima oră de aerobic cu kangoo jumps, au avut ocazia să o aibă instructor chiar pe Kinga Sebestyen, care le-a vorbit doamnelor despre beneficiile acestor papuci. „Se fac mişcări exact ca la aerobic, doar că în aceşti papuci care au un kilogram două. Este recomandat tutror oamenilor. De la un copil de şase ani până la un bătrân de 90 de ani, cu toţii pot să îi folosească”, a precizat  celebrul instructor.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite