Un premier strigă: „Să ne batem!“

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Noul prim-ministru al Japoniei, Naoto Kan, a fost surprins de fotoreporteri în timp ce ridica pumnul şi striga „Să ne batem!“.

Mesajul a fost adresat parlamentarilor din Opoziţie într-o şedinţă a Legislativului din prima zi a săptămânii. Naoto Kan este, totodată, preşedintele Partidului Democrat, aflat la putere.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite