Victor Piturca a fost amendat cu 11 milioane de lei
0Antrenorul principal al formatiei Steaua Bucuresti, Victor Piturca, a fost amendat, marti, de Subcomisia de Disciplina a FRF, cu 11 milioane de lei si avertisment pentru incidentele de la meciul cu
Antrenorul principal al formatiei Steaua Bucuresti, Victor Piturca, a fost amendat, marti, de Subcomisia de Disciplina a FRF, cu 11 milioane de lei si avertisment pentru incidentele de la meciul cu Dinamo. "Am fost chemat la comisie pentru ceea ce s-a intamplat dupa ce Dinamo a marcat cel de-al doilea gol in meciul de pe Stefan cel Mare. Mi se pare corecta decizia, deoarece am avut partea mea de vina. Nu trebuia sa se intample ce s-a intamplat. Putea sa fie si mai rau. Puteam fi suspendat si e neplacut sa nu stai pe banca, mai ales la un meci foarte greu cum este cel de la Timisoara", a mentionat Piturca.























































