Şefii lui OM vor să taie din primele jucătorilor
0
Jean-Claude Dassier este nemulţumit de evoluţiile echipei
Preşedintele clubului de fotbal Olympique Marseille, Jean-Claude Dassier, nemulţumit de jucătorii săi după meciul cu Auxerre (0-2), nu exclude să le taie primele dacă echipa reia campionatul în luna ianuarie aşa cum a început, informează cotidianul Le Parisien.
'Dacă în ianuarie începem aşa cum a terminat, atunci eu voi propune suprimarea primelor de meci până la finalul sezonului. Ce s-a întâmplat cu Auxerre, nu este normal, nu este admisibil. Eu nu mă aflu în competiţie pentru Cupa Africii pe Naţiuni, ci pentru Ligue 1', a declarat preşedintele clubului marseillez.























































