Rugbistii sarbi au fost implicati intr-un incident la un club de noapte

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Cativa din componentii lotului de rugby al Serbiei si Muntenegru au fost implicati, miercuri noaptea, intr-un incident la un club de striptease din Constanta. "in jur de 15-16 rugbisti din nationala

Cativa din componentii lotului de rugby al Serbiei si Muntenegru au fost implicati, miercuri noaptea, intr-un incident la un club de striptease din Constanta. "in jur de 15-16 rugbisti din nationala Serbiei s-au aflat, miercuri noaptea, in clubul de striptease "Kamy's", unde au consumat bauturi alcoolice. in jurul orei 2, a izbucnit un conflict violent intre sportivi si agentii de paza ai clubului, care s-a rezolvat dupa ce patrula de politie din zona a chemat intariri pentru a calma spiritele", a declarat subcomisarul Iasca Pantelie, de la Sectia 21 Politie din Constanta. Rugbistii sarbi nu vor depune plangere, motiv pentru care politia nu poate incepe investigatiile in acest caz. Componentii reprezentativei Serbiei si Muntenegru se afla, in prezent, in cantonamentul de la Navodari, unde se pregatesc pentru meciul de vineri cu Belgia, contand pentru stabilirea locurilor 7 si 8 din cadrul CE sub 20 de ani.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite