Panduru, chemat la FRF dupa ce a jignit ziaristii la o conferinta de presa
0Antrenorul echipei Poli AEK Timisoara, Basarab Panduru, a fost convocat, ieri, in fata Subcomisiei de disciplina a Comisiei Tehnice din cadrul Federatiei Romane de Fotbal, ca urmare a declaratiilor
Antrenorul echipei Poli AEK Timisoara, Basarab Panduru, a fost convocat, ieri, in fata Subcomisiei de disciplina a Comisiei Tehnice din cadrul Federatiei Romane de Fotbal, ca urmare a declaratiilor facute la conferinta de presa ce a avut loc dupa meciul cu Steaua, din etapa a XX-a a Diviziei A. Panduru i-a adresat injurii unui jurnalist prezent la conferinta de presa, dupa ce echipa sa a fost invinsa, vineri, cu scorul de 8-1, de formatia Steaua. La aceeasi sedinta a fost convocat si antrenorul echipei Rapid, Dan Petrescu, care a fost deja suspendat o etapa, dupa ce a fost eliminat pentru proteste in timpul meciului cu FCM Bacau, scor 1-1, din etapa a XX-a a Diviziei A.























































