Mircea Sandu: "M-am gândit de cîteva ori să mă retrag"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Mircea Sandu
Mircea Sandu

Mircea Sandu a anunţat în premieră că s-ar putea retrage, cel mai devreme după finala Europa League de pe 9 mai 2012.

Întrebat dacă este afectat de scandalurile din jurul său, şeful FRF a răspuns: "Îmi lasă un gust amar aceste scandaluri. Dacă m-am gîndit să mă retrag? Normal că m-am gîndit de cîteva ori, mai vedem după finala Europa League.Eu nu am întreprins vreo acţiune în afara statutului FRF, asta e tot ce pot să spun", a spus Mircea Sandu, conform gsp.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite