FOTBAL: Mara vrea ca CFR să joace în Liga Campionilor
0Mijlocaşul echipei CFR Cluj, Bogdan Mara, a spus după meciul cu FC Timişoara, câştigat cu scorul de 2-0, că nu renunţă la gândul de a lua titlul de campioană.
Bogdan Mara a afirmat că echipa sa nu se dă bătută şi va lupta până la sfârşit pentru a lua campionatul. "Cu FC Timişoara am demonstrat caracter şi am vrut să arătăm publicului că suntem în continuare o echipă mare. Cu Bistriţa am fost egalaţi în ultimul minut, cu Dinamo şi cu Oţelul am ratat ocazii mari. Nu ne dăm bătuţi încă. Sincer, mai sperăm la campionat.Şi în cel mai rău caz, un loc doi ar fi bun. Nu mă tem de nimeni în acest final de campionat. Toţi luptăm şi dacă vom pune suflet putem câştiga. La derby-ul dintre Dinamo şi Steaua ne-ar convi un egal", a spus Mara la GSP TV.























































