Monica a ajuns la Spitalul Floreasca! Susţine că au lovit-o angajaţii de la Izvorani VIDEO

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fosta soţie a omului e afaceri a ajuns ieri noapte la camera de gardă, la sfatul legistului de la IML Bucureşti.

Moni a fost ieri noapte la Izvorani, însoţită de poliţişti, pentru a-şi vedea fetiţa şi pentru a-şi recupera maşina.

Cu toate astea, ea a juns la Institutul de Medicină Legală al Capitalei, informează stirileprotv.ro

Columbeanca a fost trimisă la camera de gardă a Spitalului, Floreasca de către legistul de la IML, unde şi-a făcut câteva radiografii.

Click aici pentru a citi continuarea materialului

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite