PSD depune motiune de cenzura la asumarea raspunderii Guvernului
0PSD va depune motiune de cenzura daca Guvernul isi asuma raspunderea pe pachetele de legi privind justitia, proprietatea sau minoritatile nationale, a decis, joi, Comitetul Executiv National (CExN) al
PSD va depune motiune de cenzura daca Guvernul isi asuma raspunderea pe pachetele de legi privind justitia, proprietatea sau minoritatile nationale, a decis, joi, Comitetul Executiv National (CExN) al PSD. "Daca actualii guvernanti isi asuma raspunderea pe pachetele de legi mentionate, depunem motiune de cenzura", a anuntat purtatorul de cuvant al PSD, Titus Corlatean. De asemenea, s-a stabilit ca departamentele pe domenii de activitate ale PSD vor realiza un bilant al actualei guvernari la sase luni de la inceperea mandatului, a mai spus Corlatean.























































