Năstase revine cu o contribuţie ideologică

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Fostul preşedinte al PSD, Adrian Năstase, a afirmat, vineri seară, într-o emisiune televizată, că va prezenta la Consiliul Naţional al partidului din 3 noiembrie o "contribuţie a unor elemente

Fostul preşedinte al PSD, Adrian Năstase, a afirmat, vineri seară, într-o emisiune televizată, că va prezenta la Consiliul Naţional al partidului din 3 noiembrie o "contribuţie a unor elemente de ideologie a unei stângi moderne europene". "PSD are nevoie de o revigorare. Sunt convins că şi dl Ion Iliescu, ca fondator al FSN şi PSD, îşi va face datoria venind cu o anumită contribuţie. Oamenii aşteaptă soluţii pentru problemele lor, nu să fim o remorcă pentru alt partid. PSD nu a fost niciodată un partid foarte iubit, dar a fost respectat şi trebuie să ofere soluţii", a spus Adrian Năstase. (Rompres)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite