O tânără de 16 ani a încercat să se sinucidă cu pastile

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

O tânără de 16 ani din Focşani a ajuns noaptea trecută la Unitatea de Primire Urgenţe a Spitalului Judeţean Focşani după ce a încercat să se sinucidă.

Fata a înghiţit 10 tablete de carbamazepin, cel mai probabil, după o ceartă în familie. Adolescenta a primit şi recomandare din partea medicilor pentru un consult psihiatric.

Aşa cum spun medicii de specialitate, cele mai dese probleme în rândul tinerilor sunt decepţiile şi conflictele familiale.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite