O tânără de 16 ani a încercat să se sinucidă cu pastile
0O tânără de 16 ani din Focşani a ajuns noaptea trecută la Unitatea de Primire Urgenţe a Spitalului Judeţean Focşani după ce a încercat să se sinucidă.
Fata a înghiţit 10 tablete de carbamazepin, cel mai probabil, după o ceartă în familie. Adolescenta a primit şi recomandare din partea medicilor pentru un consult psihiatric.
Aşa cum spun medicii de specialitate, cele mai dese probleme în rândul tinerilor sunt decepţiile şi conflictele familiale.























































