Bancuri şi improvizaţie, în T'essence Pub

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:
Seară de stand up comedy la Pub
Seară de stand up comedy la Pub

Duminică se spun bancuri în T’essence Pub. Trupa de stand-up comedy, Deko, poate cea mai cunoscută din România, se opreşte în clubul de la Dealul Mare pentru a-i amuza pe buzoieni.

Costel, Viorel şi Teo sunt componenţii trupei Deko de 6 ani, de pe vremea când stand-up-ul românesc era privit cu scepticism şi nu avea foarte mulţi fani.

De-a lungul anilor şi-au format un public fidel şi acum au ajuns să umple cu uşurinţă cluburile, chiar şi într-o seară din mijlocul săptămânii.

Comedianţii din trupa Deko spun că se adresează unui public cu vârste cuprinse între 16 şi 35 de ani, oameni deschişi la minte şi capabili să le aprecieze poantele care sunt presărate nu de puţine ori cu înjurături.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite