Brăila: Şase şoferi au redevenit pietoni

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Poliţiştii de la Serviciul Rutier şi de la Biroul Ordine Publică au depus în această dimineaţă cele şase permise de conducător auto ridicate în ultimele 24 de ore.

Posesorii acestora au redevenit pietoni pentru perioade cuprinse între una şi trei luni, fiind astfel sancţionaţi pentru abaterile grave de la Codul Rutier. De asemenea, poliţiştii au depus un certificat de înmatriculare şi suma de 18.888 lei rezultată din cele 96 de amenzi aplicate.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite