Un candidat al PRM Bistrita-Nasaud pentru Senat, repetent in gimnaziu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Consilierul municipal Mihail Belei, candidat al PRM Bistrita-Nasaud la un fotoliu de senator, a recunoscut, intr-o conferinta de presa, la sfarsitul acestei saptamani, ca a ramas repetent in gimnaziu,

Consilierul municipal Mihail Belei, candidat al PRM Bistrita-Nasaud la un fotoliu de senator, a recunoscut, intr-o conferinta de presa, la sfarsitul acestei saptamani, ca a ramas repetent in gimnaziu, transmite corespondentul Mediafax. Belei a declarat ca acest "accident de tinerete" nu i s-a intamplat din cauza rezultatelor la invatatura, ci a faptului ca a practicat sport. Pentru a dovedi acest lucru, Mihail Belei a recomandat studierea rezultatelor sale scolare ulterioare, afirmand ca a fost un elev si un student model, atat la liceu, cat si la scoala de ofiteri.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite