Un călugăr budist şi-a tăiat penisul
0renunţă la poftele trupeşti şi la toate lucrurile lumeşti! Călugărul - în vârstă de 35 de ani - a permis medicilor de la spitalul Maharaj să-i îngrijească rana, dar s-a opus cu
renunţă la poftele trupeşti şi la toate lucrurile lumeşti! Călugărul - în vârstă de 35 de ani - a permis medicilor de la spitalul Maharaj să-i îngrijească rana, dar s-a opus cu îndârjire reataşării organului la locul său natural. "I-am curăţat rana şi i-am aplicat câteva copci, fără a-i reataşa penisul, întrucât ne-a spus că a abandonat lucrurile lumeşti", a declarat un medic. (Rompres)























































