Trei cetăţeni de onoare ai Capitalei

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Consilierii municipali au acordat ieri distincţia de "Cetăţean de Onoare al Municipiului Bucureşti" celor trei foşti deţinuţi politici de la Tiraspol, Tudor Popa, Andrei Ivanţoc şi

Consilierii municipali au acordat ieri distincţia de "Cetăţean de Onoare al Municipiului Bucureşti" celor trei foşti deţinuţi politici de la Tiraspol, Tudor Popa, Andrei Ivanţoc şi Alexandru Leşco. Decizia a fost luată în cadrul întâlnirii de acum două săptămâni dintre Adriean Videanu şi noul primar al Chişinăului, Dorin Chirtoacă.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite