şcoală de directori de spital în şapte oraşe

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

La cursurile şcolii Naţionale de Sănătate Publică şi Management Sanitar (SNSPMS) s-au înscris peste 850 de persoane. Acest curs este obligatoriu pentru cei care doresc să participe la

La cursurile şcolii Naţionale de Sănătate Publică şi Management Sanitar (SNSPMS) s-au înscris peste 850 de persoane. Acest curs este obligatoriu pentru cei care doresc să participe la concursul pentru ocuparea funcţiei de conducere a spitalelor din România. Ministrul sănătăţii, Eugen Nicolăescu, a spus că acest curs reprezintă doar "abc-ul manageriatului de spital".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite