Românce ucise într-un hotel din Roma

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Două românce, de 21 şi 22 de ani, au fost ucise cu cruzime într-un hotel din Roma. Cadavrele au fost gasite la miezul nopţii, relateaza Realitatea TV. Ele aveau gâtul tăiat. Poliţia

Două românce, de 21 şi 22 de ani, au fost ucise cu cruzime într-un hotel din Roma. Cadavrele au fost gasite la miezul nopţii, relateaza Realitatea TV. Ele aveau gâtul tăiat. Poliţia investighează dubla crimă.

La anchetă, alături de carabinieri, ia parte şi ataşatul la Roma al Ministerului român de Interne.

Un bărbat a fost arestat, asupra lui găsindu-se un cuţit murdar de sânge, iar despre el se ştia că avea o relaţie cu una dintre victime. Din primele informaţii, tinerele erau prostituate.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite