Resita: Doi reşiţeni la ONSŞ naţional de sah

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Competitia se va desfasura la Alexandria

Doi sportivi resiteni, Diana Sporea şi Bogdan Bogorodea vor reprezenta judeţul Caras-Severin la finala pe ţară a Olimpiadei Naţionale pentru Sportul Şcolar la şah. Competitia este programată în perioada 2-5 aprilie, in localitatea Alexandria, din judeţul Teleorman. Cei doi sportivi au fost cei mai buni din cei 20 de participanţi care s-au intrecut la faza pe judeţ.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite