Poliţiştii împart apă minerală pe caniculă
0Poliţia comunitară din Buzău a primit, ieri, misiunea să ia baxuri cu apă minerală în maşinile de patrulare şi să distribuie lichidele persoanelor suferinde din cauza căldurii. Începând
Poliţia comunitară din Buzău a primit, ieri, misiunea să ia baxuri cu apă minerală în maşinile de patrulare şi să distribuie lichidele persoanelor suferinde din cauza căldurii. Începând de ieri, în fiecare dintre zilele caniculare, poliţiştii comunitari aflaţi în serviciul de patrulare se vor aproviziona cu mai multe baxuri de apă minerală şi vor pleca pe traseu cu această misiune.























































