Meciul ND Gorica Steaua, amânat cu o oră
0Partida dintre ND Gorica şi Steaua Bucureşti, din manşa întâi a turului doi preliminar al Ligii Campionilor, programată în această seară, a fost amânată cu o oră, astfel că se va disputa
Partida dintre ND Gorica şi Steaua Bucureşti, din manşa întâi a turului doi preliminar al Ligii Campionilor, programată în această seară, a fost amânată cu o oră, astfel că se va disputa de la ora 22.00, şi nu de la ora 21.00, aşa cum se stabilise iniţial.
Această modificare a survenit în urma cererii formulate la UEFA de către postul de televiziune sloven care transmite meciul.























































