Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas fara lapte
0Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas, ieri, fara portia zilnica de lapte guvernamental. Motivul il constituie faptul ca instalatia de sigilare a paharelelor cu lichid hranitor s-a stricat. Atat
Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas, ieri, fara portia zilnica de lapte guvernamental. Motivul il constituie faptul ca instalatia de sigilare a paharelelor cu lichid hranitor s-a stricat. Atat edilul sectorului, cat si oamenii prefecturii au intrat in alerta, dar singura solutie a fost ca luni, 30 septembrie, micutii sa primeasca, in compensare, portie dubla de lapte.























































