Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas fara lapte

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas, ieri, fara portia zilnica de lapte guvernamental. Motivul il constituie faptul ca instalatia de sigilare a paharelelor cu lichid hranitor s-a stricat. Atat

Elevii din sectorul 2 al Capitalei au ramas, ieri, fara portia zilnica de lapte guvernamental. Motivul il constituie faptul ca instalatia de sigilare a paharelelor cu lichid hranitor s-a stricat. Atat edilul sectorului, cat si oamenii prefecturii au intrat in alerta, dar singura solutie a fost ca luni, 30 septembrie, micutii sa primeasca, in compensare, portie dubla de lapte.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite