AG Weinberger, în club ONX
0"Artistul care pictează în blues", AG Weinberger, alături de chitara sa, va cânta, mâine seară, începând cu ora 22.00, pentru fani în clubul ONX din Regie. AG Weinberger şi câţiva
"Artistul care pictează în blues", AG Weinberger, alături de chitara sa, va cânta, mâine seară, începând cu ora 22.00, pentru fani în clubul ONX din Regie. AG Weinberger şi câţiva muzicieni de excepţie vor saluta primăvara cu poveşti de dragoste şi de "albastru".























































