Romanian Music Awards, fără covorul roşu

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Câteva mii de ieşeni au înfruntat vremea urâtă şi s-au adunat aseară la festivalul Romanian Music Awards, din faţa Palatului Culturii. Din cauza ploii, or­­ganizatorii au renunţat la unul

Câteva mii de ieşeni au înfruntat vremea urâtă şi s-au adunat aseară la festivalul Romanian Music Awards, din faţa Palatului Culturii. Din cauza ploii, or­­ganizatorii au renunţat la unul din cele mai aşteptate momente: primirea şi prezentarea vedetelor pe celebrul covor roşu. Spec­­­tacolul a fost deschis de Viorica din Clejani şi de Matteo. La eveniment au mai fost prezenţi, printre alţii, Alex Velea şi formaţiile Iris, Simplu şi N.O.H.A.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite