Sorin Boca: "Steaua nu e campioana la fotbal, ci la grosolanii"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Presedintele gruparii Politehnica Iasi, Sorin Boca, s-a aratat consternat de declaratiile facute de oficialii FC Steaua dupa partida de duminica, de la Iasi. ,Stelistii au inventat tot felul de

Presedintele gruparii Politehnica Iasi, Sorin Boca, s-a aratat consternat de declaratiile facute de oficialii FC Steaua dupa partida de duminica, de la Iasi. ,Stelistii au inventat tot felul de prostii. In meciul cu noi nu au demonstrat ca sunt campionii tarii la fotbal, ci la grosolanii", a subliniat Boca. Oficialul iesean l-a criticat pe presedintele stelist Mihai Stoica pentru declaratiile referitoare la meciul Poli Iasi - Dinamo si la comportamentul publicului la partida de duminica. ,Am ramas mut cand am auzit ce aberatii pot debita anumiti oficiali ai echipei Steaua Bucuresti. La ce se asteptau? Sa ne dam la o parte, sa inscrie ei cate goluri vor? Sa ii primeasca suporterii cu flori? Daca se juca pana astazi, Steaua tot nu reusea sa ne dea gol daca nu ar fi fost acel penalti", a spus Boca.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite