Militarii români, locul şapte în lume
0Echipa de volei masculin a clubului Steaua Bucureşti a participat la Campionatele Mondiale Militare, acolo unde a terminat competiţia pe poziţia a şaptea, din 16 participante. "Am fi putut să
Echipa de volei masculin a clubului Steaua Bucureşti a participat la Campionatele Mondiale Militare, acolo unde a terminat competiţia pe poziţia a şaptea, din 16 participante. "Am fi putut să ne luptăm la medalii, însă am avut o grupă foarte grea, din care au făcut parte Coreea de Sud, Grecia, China şi Brazilia, aşa că nu am putut intra în semifinale", a declarat Alexandru Iuhasz, antrenorul formaţiei militare.























































