Lăcătuş: "Rădoi se ocupa cu amenzile la Steaua!"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Lăcătuş a dezvăluit că nu a fost niciodată adeptul sancţiunilor financiare, drept pentru care a încercat de fiecare dată să soluţioneze problemele de disciplină "amiabil. Tehnicianul spune că Mirel Rădoi, plecat între timp la Al Hilal, era omul care se asigura ca fiecare "scăpare" a steliştilor să fie taxată conform regulamentului de ordine interioară.

"Eu nu am fost adeptul amenzilor. Am jucat fotbal, ştiu ce înseamnă să iei din banii jucătorului şi ăsta ar fi fost ultimul lucru pe care l-am dorit ... puteam si eu să amendez un jucător şi puteam găsi motive. Când eu am preluat echipa, căpitanul (n.r. Mirel Rădoi) se ocupa de aceste lucruri. Jucătorii ştiau ce au de făcut şi cât aveau de plătit în cazul în care încălcau regulile. Nu îmi reproşez nimic în afară de rezultate şi poziţia din clasament. ", a mai spus "Fiara".

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite