Gigi îşi dă primă un avion dacă Steaua ia titlul!
0Patronul şi-a fixat şi el bonus pentru câştigarea campionatului, unul mai mare ca al tuturor jucătorilor la un loc.
Primul titlu care ar putea intra în vitrina Stelei după şase ani merită sărbătorit cum se cuvine. Cel puţin aşa s-a gândit şi patronul Gigi Becali, care s-a gândit deja ce cadou îşi va face dacă echipa sa va câştiga campionatul în acest sezon. "Dacă Steaua iese campioană, îmi cumpăr un avion. Fac contractul de pe acum şi pun clauză că intră în vigoare doar dacă luăm titlul. A doua zi după ce luăm campionatul vreau să mă plimb cu avionul", a spus Becali. Steaua se află în acest moment pe locul patru, la şase puncte de liderul Dinamo.























































