Căldură de nesuportat în sala de concurs

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Întrecerea de la Ploieşti a debutat într-o atmosferă sufocantă, la propriu. Într-o sală în care aerul condiţionat a lipsit, sportivii s-au văzut nevoiţi să înceapă competiţia într-o

Întrecerea de la Ploieşti a debutat într-o atmosferă sufocantă, la propriu. Într-o sală în care aerul condiţionat a lipsit, sportivii s-au văzut nevoiţi să înceapă competiţia într-o căldură aproape insuportabilă. Gimnaştii ieşeau rând pe rând din sală în afara sălii, unde aerul era mai uşor de respirat decât în interior. Ei reveneau apoi pentru a-şi efectua exerciţiile pe aparate, nu înainte de a se stropi din plin cu apă rece.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite