Balaj a luat prânzul la Otopeni!
0
Cristi Balaj
La o zi după disputarea meciului Steaua - CFR Cluj, unde specialiştii susţin că a avut o prestaţie mediocră, cel mai solicitat arbitru al momentului în fotbalul românesc, Cristian Balaj, s-a relaxat în incinta centrului de evenimente Ambasad'or.
Însoţit de un prieten apropiat, "fluierasul" a acceptat invitaţia omului de afaceri Nicuşor Stan de a lua masa de prânz la localul din Otopeni. Ulterior, Balaj s-a indreptat spre aeroport pentru a lua avionul către oraşul său natal, Baia Mare. "Mă simt foarte bine la Ambasad'or, pentru că e un loc liniştit şi retras şi îl apreciez foarte mult pe proprietarul, Nicuşor Stan", a spus Balaj.























































