Antrenorul Petre Grigoraş va fi amendat de club

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Oficialii clubului Oţelul Galaţi au precizat că îşi vor amenda propriul antrenor, în urma atitudinii avute de acesta în partida pe care gălăţenii au pierdut-o la Bucureşti, pe terenul lui

Oficialii clubului Oţelul Galaţi au precizat că îşi vor amenda propriul antrenor, în urma atitudinii avute de acesta în partida pe care gălăţenii au pierdut-o la Bucureşti, pe terenul lui Dinamo, cu scorul de 3-0. "Petre Grigoraş va fi amendat pentru că a luat acel cartonaş roşu şi pentru că a arătat semne obscene publicului din ştefan cel Mare. A comis-o şi va plăti", a declarat directorului general al formaţiei de la Dunăre, Cătălin Tofan. De asemenea, Tofan a precizat că-l va da în judecată pe arbitrul întâlnirii, Sebastian Colţescu, pentru că ar fi declarat că gălăţenii au mimat jocul. (S.I.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite