Seful statului s-a mutat de la fiica la Vila Lac 3

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Presedintele Traian Basescu a declarat, ieri, jurnalistilor ca s-a mutat la resedinta de la Vila Lac 3, 4 iulie fiind prima zi in care a plecat spre Cotroceni de la aceasta locuinta. "M-am mutat.

Presedintele Traian Basescu a declarat, ieri, jurnalistilor ca s-a mutat la resedinta de la Vila Lac 3, 4 iulie fiind prima zi in care a plecat spre Cotroceni de la aceasta locuinta. "M-am mutat. Azi-dimineata, am plecat de acolo la serviciu", a precizat seful statului. Intrebat daca ii place noua locuinta, Basescu a spus: "Nu mai este DN1, care era dificil, cu parcul ala in fata era extrem de neplacut". El s-a referit la imobilul de pe DN1, in care a locuit pana acum, locuinta fiind trecuta pe numele fiicei sale.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite