Bucureşti: RATB retrage din circulaţie mai multe troleibuze

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Zilele următoare vor avea loc lucrări de revizie la reţeaua electrică. RATB va pune însă în circulaţie mai multe autobuze astfel încât călătorii să aibă cu ce să circule.

Regia Autonomă de Transport Bucureşti (RATB) anunţă că, în vederea executării lucrărilor de revizie ta reţeaua electrică de contact a troleibuzelor de pe Str. Reşiţa şi Str. Niţu Vasile, sâmbătă 13 iunie 2009, începând cu ora 21.00, troleibuzele liniilor 76 şi 77 vor fi retrase din circulaţie.

De asemenea, luni, 15 iunie, troleibuzele liniilor 73, 74, 76 şi 77 se vor retrage la depou începând cu aceeaşi oră.

Pentru a deservi călătorii după ora 21.00, RATB va suplimenta liniile de autobuze 312, 313 şi 381

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite