Preşedintele Germaniei, spionat de STASI

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Preşedintele Germaniei, Horst Kohler, a fost spionat de poliţia secretă a Germaniei de Est în anii 80, perioadă în care lucra în Ministerul de Finanţe. şeful statului german a fost "filat" de

Preşedintele Germaniei, Horst Kohler, a fost spionat de poliţia secretă a Germaniei de Est în anii 80, perioadă în care lucra în Ministerul de Finanţe. şeful statului german a fost "filat" de agenţi ai departamentului economic din STASI, dar Kohler a aflat abia acum două săptămâni. (V.M.)

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite