20 de lei, cel mai ieftin bilet la FC Braşov – Unirea Alba Iulia

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Viorel Moldovan, antrenorul celor de la FC Braşov

În prima etapă a returului Ligii I de fotbal, FC Braşov va întâlni, sâmbătă, pe propriul teren, de la ora 13.30, pe Unirea Alba Iulia.

Oficialii formaţiei braşovene au anunţat preţurile biletelor pentru confruntarea din debutul returului. Astfel, un tichet la peluze şi tribuna a II-a costă 20 de lei, preţul unui bilet la tribuna I ajunge la 25 de lei, 30 de lei la sectoarele S şi T şi 100 de lei la fotolii.

Casele de bilete vor fi deschise vineri, în intervalul orar 10.00-18.00, precum şi în ziua meciului, de la ora 10.00

Pentru ultimele noutăţi din Braşov, click pe poza de mai jos

Mai multe pentru tine:
Val de ură după nunta lui Dorian Popa din Maldive. Artistul, făcut praf după ce a publicat acest video cu mireasa
MAE a emis o atenționare de călătorie pentru cei care călătoresc în Belgia: traficul aerian și transportul public, perturbate de o grevă națională
„Am rămas în chiloți!” Momentul terifiant trăit de un român celebru pe cel mai înspăimântător aeroport din Europa
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!
Românii care au vizitat una dintre cele mai izolate și ieftine țări din lume. Ce i-a impresionat cel mai mult: „Un gest simplu, dar cu o semnificație profundă”
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Prințesa Rajwa a dus moda din Iordania la Palatul Elysée din Paris! Întâlnire istorică cu Brigitte și Emmanuel Macron
Sute de monede antice din aur și argint, descoperite într-o locație secretă
Cu ce se delectează în mod frecvent Prințesa Charlene, Prințesa Kate sau Regina Letizia. Mâncărurile preferate ale nobililor
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
Șefa ANM răspunde acuzațiilor cu privire la Codul roșu anunțat în Capitală. Elena Mateescu: „Ne raportăm la criterii clare”