Mariah Carey alaturi de "Westlife"

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Dupa o perioada de relativa acalmie in viata sa artistica, Mariah Carey s-a gandit sa dea o noua lovitura pe piata muzicii din Statele Unite si Marea Britanie, unindu-si fortele cu baietii de la trupa

Dupa o perioada de relativa acalmie in viata sa artistica, Mariah Carey s-a gandit sa dea o noua lovitura pe piata muzicii din Statele Unite si Marea Britanie, unindu-si fortele cu baietii de la trupa "Westlife". Cele doua parti au promis ca, in scurt timp, realizarile discografice mult asteptate vor ocupa primele locuri in clasamentele muzicale.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite