Leii de la Zoo, la mâna Agriculturii

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Primăria Timişoara nu a rezolvat nici până în prezent problema extinderii spaţiului pentru leii de la Zoo, care nu corespunde normelor europene. Potrivit primarului Timişoarei, Gheorghe

Primăria Timişoara nu a rezolvat nici până în prezent problema extinderii spaţiului pentru leii de la Zoo, care nu corespunde normelor europene. Potrivit primarului Timişoarei, Gheorghe Ciuhandru, municipalitatea a propus Ministerului Agriculturii un schimb de terenuri în judeţul Caraş-Severin, însă răspunsul întârzie să apară, iar amenajarea unui loc îngrijit pentru lei este amânată.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite