Sabău, după 1-4 cu Craiova: „Pentru noi este un rezultat rușinos“
0Antrenorul echipei FCM Târgu Mureș, Ioan Ovidiu Sabău, s-a declarat dezamăgit de înfrângerea drastică a elevilor săi, pe teren propriu, cu Universitatea Craiova, scor 1-4.
„Pentru noi este un rezultat rușinos. Sunt foarte dezamăgit, iar băieții sunt foarte afectați. Au fost trei goluri primite din faze fixe, plus unul pe un contraatac“, a spus Sabău, conform gsp.ro.
Ştiinţa lui Piţurcă a făcut show la Târgu Mureş
Neagoe: „Am avut emoţii la 2-1, însă nu s-a pus problema învingătoarei“
„Sper să ne refacem și să recuperez jucătorii din punct de vedere psihologic. Au fost prea încrezători și prea lăudați după victoria cu CFR Cluj și nu le-a prins bine“, a mai spus Sabău, care nu a dorit să vorbească despre arbitraj, pentru că „nu mai contează la acest scor“.























































