Dan Dungaciu, la „Interviurile Adevărul”, de la ora 13.30

Calvarul marcajelor, eliminat

0
0
Publicat:
Ultima actualizare:

Marcajele rutiere de la ieşirea din Cluj-Napoca spre Oradea vor fi şterse la începutul săptămânii viitoare. Proiectul pilot implementat de Poliţia Rutieră Cluj, pentru diminuarea

Marcajele rutiere de la ieşirea din Cluj-Napoca spre Oradea vor fi şterse la începutul săptămânii viitoare. Proiectul pilot implementat de Poliţia Rutieră Cluj, pentru diminuarea accidentelor prin limitarea circulaţiei
la o singură bandă pe sens, a cauzat numeroase proteste din partea şoferilor şi politicienilor clujeni.

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite