Dorin Chirtoacă, surprins într-un mall din Bucureşti cu fosta sa prietenă: Da' voi vă întrebaţi de ce nu e la lucru!

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Dorin Chirtoacă a fost suprins joi, 13 octombrie, într-un mall din Bucureşti, cu fosta sa iubită, jurnalista Ana Boţan.

Imaginile au fost publicate pe Facebook de către bloggerul Veaceslav Balacci. Acesta susţine că a primit pozele de la un vizitator al blogului său.

Tot azi, socialistul Ion Ceban scria pe Facebook: „Dorin bate recordurile la absenţă de la serviciu. Am înţeles că nu răspunde la sms, nici la telefon, nici la e-mail..Dorin la MALL în Bucureşti în aceste clipe. Da voi întrebaţi de ce nu e la lucru”.

Amintim că sâmbătă, 8 octombrie, Dorin Chirtoacă a postat pe pagina sa de socializare un mesaj în care anunţa că divorţează de soţia sa, prezentatoarea de la ProTV Chişinău, Anişoara Loghin.

Republica Moldova

Top articole

Partenerii noștri


Ultimele știri
Cele mai citite