Au ajuns după gratii pentru acte sexuale explicite în public. „Spectacolul“ a avut loc într-o sală de jocuri

0
Publicat:
Ultima actualizare:

Un cuplu din Pitești a ajuns după gratii, după ce s-a dat în spectacol într-o sală de jocuri. Sub privirile admirative ale mai multor persoane, cei doi ar fi săvârșit, în public, acte sexuale, cu caracter explicit.

Cei doi amorezi au fost încătușați FOTO Shutterstock

Conform IPJ Argeș, în ziua de 2 martie, polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Pitești s-au sesizat, din oficiu, cu privire la săvârșirea infracțiunii de ultraj contra bunelor moravuri în timpul unei petreceri care a avut loc într-o sală de jocuri. Distracția de la sfârșitul lunii februarie a fost un adevărat spectacol. Două persoane, un bărbat și o femeie, ar fi săvârșit, în public, acte sexuale, cu caracter explicit.

Polițiștii din cadrul Biroului Investigații Criminale Pitești au continuat verificările, iar în urma activităților desfășurate au identificat cele două persoane, un bărbat de 33 de ani, din Colonești, județul Olt, și o femeie de 33 de ani, din Pitești.

La data de 14 martie, după administrarea probatoriului, cei doi au fost reținuți pe bază de ordonanță pentru 24 de ore, urmând să fie prezentați Parchetului de pe lângă Judecătoria Pitești, cu propunere de luare a unei măsuri preventive.

"Verificările continuă, pentru stabilirea răspunderii persoanei juridice și sancționarea acesteia. De asemenea, documente în cauză, vor fi comunicate instituțiilor abilitate, în vederea dispunerii măsurilor în consecință privind activitatea societății în incinta căreia s-a petrecut evenimentul", au anunțat reprezentanții IPJ Argeș.

Bărbatul din Zlatna care își viola în public fiul cu dizabilități va sta 12 ani în închisoare

La începutul anului, un bărbat din Alba judecat pentru viol, victima fiind fiul său cu dizabilități, în vârstă de 22 de ani, a fost condamnat la 12 ani și 3 luni de închisoare. El își supunea băiatul la acte sexuale în public.

Hotărârea a fost pronunțată pe 25 ianuarie la Judecătoria Alba Iulia. Marcel C. este judecat pentru două fapte de viol și una de ultraj contra bunelor moravuri. 

Cazul șocant a fost descoperit, în ziua de 11 iulie 2022, de niște cetățeni care se plimbau prin șanturile Cetății și care au văzut ceea ce se întâmplă între bărbat și copil, sub podul de sticlă al Cetății Alba Carolina. 

Mai multe pentru tine:
Nașterea care a zguduit casa regală. 70 de martori au fost prezenți la venirea pe lume a prințului. Ce a născut una dintre cele mai importante regine
Cele mai bune aparate de gătit cu aburi în 2026: Top 5 modele eMAG pentru mese rapide, sănătoase și fără grăsimi – magia aburului în bucătărie
Cele mai bune storcătoare 2026 – top modele pentru sucuri proaspete și nutritive, din peste 1.400 modele eMAG, pentru schimbări reale în dieta zilnică
Cel mai bun multicooker electric în 2026: Top 7 alegeri testate care îți economisesc timp și bani
Top mașini de pâine 2026 testate și recomandate. Secretul pâinii perfecte acasă: proaspătă, sănătoasă și fără efort
Bancnota de 2.000 de lei cu eclipsa totală de Soare din 1999 a devenit o adevărată comoară. Cu cât se vinde în 2026
Un primar PSD, în lacrimi pe Facebook după ce a fost acuzat de sechestrare și violență asupra fiicei și fostei partenere. Imagini dramatice cu victima
Top 7 fierbătoare electrice 2026 pe care nu le vrei să le ratezi: economisește timp și energie în bucătărie
Biserica din Capitală care ascunde un secret despre Arsenie Boca. Dan Negru, dezvăluiri surprinzătoare: „E lăsat aici. Să vi-l arăt”
Crocant, sănătos, rapid, fără ulei și fără stres – Cele mai bune air fryere din 2026 care îți vor schimba modul de a găti! Profită de ofertele eMAG
Scandalul se adâncește: Sarah Ferguson ar fi avut relații intime cu Epstein, iar Andrew voia să devină „animalul lui de companie”