VIDEO Cristiano Ronaldo a aruncat microfonul unui reporter într-un lac

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo s-a enervat, dimineaţă, când a fost abordat de un reporter în timpul unei plimbări a jucătorilor la Lyon, astfel că a aruncat microfonul jurnalistului într-un lac.

"Pregătit de meci?", l-a întrebat reporterul Diogo Torres de la Correio da Manha TV pe Ronaldo. 

Jucătorul a reacţionat luând microfonul reporterului şi aruncându-l în lac. Potrivit Marca, jurnaliştilor le este interzis să îi intervieveze pe jucători la plimbările dinaintea meciurilor. 

Cristiano Ronaldo nu se află la primul conflict cu jurnaliştii de la Correio da Manha. Portughezul nu răspunde niciodată la întrebărilor reprezentanţilor acestui jurnal, el acuzând faptul că s-au publicat informaţii controversate cu privire la viaţa sa privată. 

Ronaldo a acuzat de mai multe ori Correio da Manha că publică informaţii false.

Mai multe pentru tine:
De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”
Oana Roman nu îl mai menajează pe Botezatu! „Se îmbracă de zici că vrea să impresioneze un extraterestru cocalar”
Un obiect unic pe teritoriul fostei provincii romane Dacia, descoperit la Turda
Cum a folosit Rusia serviciul de informații externe în campanii de dezinformare: Moldova, Georgia, Serbia
I-a donat propriul rinichi, dar n-a fost invitată la nunta Selenei Gomez. Cum explică donatoarea trădarea
Alimentul care nu trebuie să lipsească din farfuriile românilor. Dr. Virgiliu Stroescu îl recomandă în fiecare zi: „Ne curăță și ne vindecă tot organismul”
Femeile care au înfruntat foamea, frica și moartea: adevărul despre cum a distrus Uniunea Sovietică Moldova anilor ’40
Neliniște la palat! Ce crede familia regală britanică despre apariția lui Meghan Markle la Săptămâna Modei de la Paris
Trendul imaginilor generate de AI cu persoane decedate: alinare sau capcană emoțională? ANALIZĂ
Cauza morții bateristului Marius Keseri de la Direcția 5. Prietenii rup tăcerea. „Boala cumplită îl schimbase, nu-l mai recunoșteai. Venea la biserică să se roage”. Ultimele fotografii
Eduard, un copil de 10 ani, crescut de bunici și abandonat de părinți, luptă pentru viață! A vomitat sânge și are nevoie de o operație urgentă la inimă. AJUTĂ ȘI TU!