Sylvester Stallone și soția sa s-au împăcat. Jennifer Flavin ceruse divorțul în urmă cu o lună

0
Publicat:

Sylvester Stallone și soția sa, Jennifer Flavin, s-au împăcat după ce, în urmă cu o lună, aceasta a cerut să divorțeze.

Silvester Stallone și soția sa, Jennifer Flavin / Foto Arhivă / EPA-EFE

Un reprezentant al actorului a precizat că cei doi „au decis să discute problemele și să le rezolve. Amândoi sunt extrem de fericiți”, scrie People.

Fanii cuplului au speculat că cei doi s-au împăcat încă de la începutul săptămânii. Actorul a postat două fotografii pe rețelele de socializare, una cu fiicele lor, iar alta cu el și soția sa.

Jennifer Flavin a dorit să divorțeze deoarece actorul „s-a implicat în disiparea, epuizarea și/sau risipa intenționată a bunurilor conjugale care a avut un impact economic negativ asupra patrimoniului conjugal”, pe care el a negat.

Flavin mai spusese că dorește, de asemenea, utilizarea exclusivă a casei conjugale din Palm Beach, Florida, în timp ce Stallone locuiește în proprietatea lor din California.

Ulterior, actorul a făcut o declarație publică, explicând că problemele dintre el și soția sa vor fi remediate pe cale amiabilă.

Mai multe pentru tine:
Mara Bănică a slăbit 20 de kilograme după Asia Express. Ce dietă a urmat: „Nu mai eram ce trebuie” Vedeta, confesiuni din emisiune: „Oamenii nu s-au așteptat”
Fenomenul jineteras: Sexul în Cuba lui Fidel Castro
Horoscop septembrie 2025. Fecioarele au noroc pe toate planurile, iar Vărsătorii schimbă locul de muncă și încep o nouă relație de dragoste
România, fără reprezentant în Serviciul Extern al UE. Victor Ponta: „Noi nu avem ministru de Externe... Doamna Țoiu e ceva funcționar la MAE al Ucrainei”
Mihaela Rădulescu, prima vizită în România după moartea lui Felix. Alături de cine a fost surprinsă și ce detaliu a atras atenția tuturor
Ce spune cu adevărat ziua ta de naștere despre tine, potrivit științei
Theo Rose a dat din casă! Ce face Anghel Damian când rămâne singur cu băiețelul lor, Sasha Ioan? Câți copii își mai doresc cei doi?! „Parcă tot un băiețel…”
Autoritățile franceze au ordonat spitalelor să fie pregătite, până anul viitor, pentru un posibil conflict militar major în Europa
Gem de prune. Cum să păstrezi la borcan tot ce e mai bun vara
Homosexualitatea și desfrâul din Biserica Română. Schimb de mesaje halucinant între un preot protosinghel și un tânăr + filmări în care bea vodcă și dansează pe manele. Dans din buric și în lăcașul sfânt: „Așa, iubirea mea” VIDEO
Prințesa neglijată din Dubai s-a logodit cu un rapper celebru, după ce i-a cerut soțului divorțul pe Instagram