Matthew Perry, la prima apariţie în public după doi ani: actorul, reacţie ironică după ce presa a scris că are un aspect neîngrijit şi pare bolnav FOTO

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Matthew Perry FOTO Guliver/Getty Images

Actorul canadiano-american Matthew Perry, în vârstă de 49 de ani, a fost surprins în public pentru prima dată după mai bine de doi ani, iar imaginile au ajuns în presa tabloidă care a scos în evidenţă aspectul neîngrijit al acestuia. Starul din „Friends“ a reacţionat într-o manieră ironică.

În ultimii ani, interpretul lui Chandler din „Friends“ s-a luptat cu dependenţa de droguri şi cu depresia şi a urmat şedinţe de terapie.

Imaginile recente au stârnit îngrijorare cu privire la starea sa de sănătate.

Presa tabloidă a publicat pozele surprinse de paparazzi şi a scris că actorul avea mâinile umflate, unghiile netăiate şi haine ponosite.

În replică, Matthew Perry a publicat un mesaj ironic pe contul de Twitter, în care spune că îşi va face o manichiură pentru a fi un bărbat adevărat. 

FOTO Media Mode

FOTO Media Mode 

Ideea actorului a fost ilustrată de fani printr-o scenă faimoasă din serialul „Friends“ ce-i are în prim plan pe Chandler Bing, personajul lui, şi pe Rachel, jucată de Jennifer Aniston. 

Mai multe pentru tine:
O nouă apariție de weekend a Prințesei Kate. Viitoarea regină a avut un mesaj de suflet: ”Ne lepădăm de ce nu ne mai e de folos”
Mariana Moculescu, mesaj dur pentru Alexandra Velniciuc „Nu înțeleg cine stă în spatele acestor decizii” De ce nu a fost lăsată în primă instanță să intre la priveghi și cum a apărut apoi alături de Nidia UPDATE
Black Friday 2025 pe Flip.ro: cele mai mari reduceri la iPhone – economii de până la 1.000 de lei și telefoane premium sub 1.000 €
Din ce cauză tot mai mulți tineri se îmbolnăvesc de cancer de colon. Mâncarea care îi îmbolnăvește
Black Friday 2025 „Bla-Bla Black Shopping Weeks” la XXXLutz: transformă-ți casa de sărbători cu piese spectaculoase și reduceri de până la 50%
Chillmas Deals 2025 pe eMAG: cele mai bune oferte pentru decorațiuni de Crăciun cu reduceri uriașe de până la 78%
A Diamond Is Forever: colecția Primul diamant TEILOR — bijuterii luxury de la 500 lei pentru cadouri care spun povești
Cristina Teleanu, în lacrimi. Fosta avocată, devenită ciobăniță, acuzații grave pentru soțul ei: „Un om fără școală să mă umilească..."
Lancôme Bestseller în România: Parfumuri iconice, mascara virală și skincare premium pentru cadouri de lux
Cele mai căutate cadouri pentru copii și adolescenți în 2025: Roblox, Minecraft, jocuri STEAM, Kendama și LOL
Care este cel mai mare „viciu” al Dacianei Sârbu?! De abia acum a recunoscut! „De patru-cinci ori pe zi!”