Perechea care a ratat plecarea la America Express: „Am avut și viză”. Ce a dat planurile peste cap
0Mara Bănică a mărturisit, pentru cancan.ro, că a fost pe punctul de a participa la America Express. Codin Maticiuc, cel care ar fi trebuit să facă echipă cu jurnalista, a renunțat la plecare, iar planurile s-au schimbat.
Pootrivit jurnalistei, schimbarea de plan a intervenit după ce Codin Maticiuc a aflat că va deveni tată.
A zis că el nu ratează nicio zi, fiind primul copil.
Matinciuc nu a mai dat curs, în acest context ofertei venite din partea Antenei 1, astfel că echipa lor n-a mai ajuns la America Express
„M-au sunat, da. Am avut și viză. Trebuia să mă duc împreună cu Maticiuc în Sri Lanka și India și Ana a rămas gravidă (n.r. partenera lui Codin Maticiuc) și când a aflat a zis că el nu ratează nicio zi, fiind primul copil”, a spus Mara Bănică pentru cancan.ro.
Nouă perechi de vedete sunt gata să pornească, în doar câteva zile, pe Drumul Soarelui, o nouă aventură la capătul lumii.
Alexia Eram și fratele ei, Aris, comedianții George Tănase și Ionuț Rusu, Romică Țociu și fiul lui, Cătălin, Iulia Albu și iubitul ei, Mike, Giulia Anghelescu și soțul ei, Vlad Huidu, Cleopatra Stratan și Edward Sanda, Iuliana Pepene, prezentatoarea Observatorului de dimineață, și jurnalista de război Sonia Simionov, de asemenea parte din echipa Observator, divele digitale Sânziana Negru și Laura Giurcanu, actrița Ada Galeș și mama ei, scriitoarea Antoneta Galeș, sunt concurenții care au spus „Da“ provocării.