Cristi Săpunaru a devenit  al doilea marcator pentru Pandurii

0
Publicat:
Ultima actualizare:
Săpunaru a ajuns al doilea marcatori pentru Pandurii

Cristi Săpunaru, marcatorul golului victoriei din partida din etapa a 24-a cu ASA Târgu Mureş, a devenit, cel de-al doilea marcator al echipei, cu cinci reuşite în acest sezon.

Golgheterul echipei Pandurii, şi al campionatului, rămâne Ioan Hora care a marcat de 12 ori în acest sezon. 

Cristi Săpunaru a marcat din penalti după ce centralul acestei partide, Cristi Balaj, a arătat punctul cu var la semnalizarea tuşierului Sebastian Gheorghe, după un fault în careu al lui Stăncioiu asupra lui Hora. 

Mai multe pentru tine:
Ce tranzacții suspecte a descoperit Libra Bank în conturile AUR. Ce plăți s-au făcut către patronul Realitatea PLUS, unde Simion și Georgescu sunt lăudați excesiv
Ziua în care Biserica a deschis porțile doar pentru bogați și personalități. De ce oamenii de rând n-au avut acces în interior la slujba de sfințire a picturii Catedralei Neamului VIDEO
Câți ani de închisoare riscă Artanu, pentru agresiune sexuală?! Îndemnul avocatei Dalina Terzi pentru victimă: „Fetelor le e rușine, cedează psihic”
Mama măsura XS, fiicele cu siluete... lumești. Regina Letizia, superbă, dar îngrijorător de slabă la Premiile Prințesa de Asturia
Artistul internațional care nu și-a mai văzut de trei ani copilul diagnosticat cu autism, născut din relația cu o româncă. Dezvăluiri uluitoare despre ultima lor întâlnire! „Copilul striga la ușă disperat: Tati, tati!”
Cine a fost Dorin Pavel, inginerul care a plănuit marile hidrocentrale din România
FCSB a bătut-o și pe UTA, și pe soțul Steluței. Campioana, cea mai clară victorie a sezonului
Cea mai puternică rugăciune! Spune-o zilnic şi scapi de orice rău
Katy Perry și Justin Trudeau și-au oficializat relația. Au sărbătorit ziua artistei la Paris
Radu Mazăre, viață de lux în Madagascar. Cum arată resortul fostului primar al Constanței. Bungalow-uri generoase, cu vedere spre Oceanul Indian
Ce nu s-a văzut la sfințirea Catedralei! Becali a pupat mătăniile, Băsescu a pupat blondele